IV Międzynarodowy Jagielloński Turniej Piki Nożnej

pilka

                    Relacja   

 

Z IV Międzynarodowego Jagiellońskiego Turnieju Piłki Nożnej w Parczewie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Parczewie byli głównymi organizatorami IV Międzynarodowego Jagiellońskiego Turnieju Piłki Nożnej zawodników 35+

.Impreza odbyła się w dniu 3 paździenika 2015 na boiskach MOSiRu przy AL. Jana Pawła II 1 w Parczewie. W IV Edycji turnieju do rywalizacji przystąpiły zaproszone drużyny z Ukrainy Rubież Luboml, Zawada k/Zamościa, Biała Podlska, Stróza k/Kraśnika, Ostrów Lub. Milanów i Parczew Rywalizacja na boisku toczyła się przy wspaniałej pogodzie i dopingu licznie zgromadzonych kibiców.  Drużyny grały systemem każdy z każdym 1x15 minut. Sędziami zawodów byli Panowie Jan Juskiewicz i Zbigniew Smoliński. Każda drużyna miała do rozegrania po 6 spotkań, w sumie na 2 boiskach głównej płyty rozegranych zostało 21 meczy.

Wyniki końcowe IV Międzynarodowego Jagiellońskiego Turnieju Piłki Nożnej 35+
1 miejsce  Biała Podlska

2.miejsce Parczew

3. miejsce Ostrów Lub.

4.  miejsce Echo Zawada

5. miejsce LKS Stróża

6. miejsce Rubież Luboml

7. LKS Milanów

Najlepszy strzelec turnieju : Karol Gałkowski 10 bramek  LKS Stróża k/Krasnika

Najlepszy zawodnik turnieju: Walkiewicz Marcin Tajfun Ostrów Lubelski

Najlepszy Bramkarz turnieju: Chalimoniuk Robert Biała Podlska

                                     Po zakończeniu gier odbyło się uroczyste zakończenie i wręczenie nagród. Dekoracji zespołów i wyróżnionych zawodników dokonali: Burmistrza Parczewa Paweł Kędracki, Dyrektor MOSiR Mirosław Aleksandrowicz, Przewodniczący Zarządu LZS w Parczewie Jan Najs oraz Burmistrz Lubomla z Ukrainy i redaktor Gazety Nowe Życie z Lubomla. Po części oficjalnej zakończenia imprezy wszyscy spotkali się na wspólnym grilu . Sponsorami imprezy byli Mosir Parczew, Urząd Miejski w Parczewie, Indywidualnie zawodnicy z Parczewa oraz zarząd LZS w Parczewie, Jagielońska Przystań w Parczewie Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom oraz organizatorom.