Podsumowanie Grand Prix w Tenisie Stołowym w Sezonie 2015/2016

 

                     Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował w ramach Grand Prix Parczewa, cykl 4 turniejów tenisa stołowego w kategorii otwartej. Imprezę zapoczątkował turniej rozegrany w miesiącu grudniu 2015 i zakończył ostatni turniej rozegrany 6 marca 2016 roku. W całym cyklu 4 turniejów Grand Prix wystartowało 34 uczestników.

Celem zawodów była popularyzacja tenisa stołowego w naszym środowisku oraz aktywność ruchowa młodzieży oraz osób pracujących. Najlepszym zawodnikiem całego cyklu Grand Prix został Bernard Lipko z Parczewa 300 pkt. przed Dariuszem Abramowiczem z Kolana 250 pkt. , trzecie miejsce wywalczył lepszym bilansem zajętych miejsc Zbigniew Duda z Zaniówki 245 pkt, również 245 pkt. zgromadził Adam Kaczor z Parczewa który wywalczył IV premiowane miejsce. Wszyscy wyróżnieni zawodnicy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi Statuetkami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez organizatorów imprezy.

UWAGA: 4 Najlepszych zawodników w ogólnej klasyfikacji Grand Prix zostanie nagrodzonych na Uroczystej Gali. Zapraszamy w dniu 19 marca w sobotę o godz. 17:00 do sali na stadionie MOSiRu w Parczewie