Ruszyła Miejska Halowa Liga Piłki Nożnej

liga W dniu 14 grudnia 2019 w sobotę wystartowała kolejna edycja Miejskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Parczewie w Sezonie 2019/2020.Organizatorami rozgrywek są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie, MKS Victoria oraz Urząd Miejski w Parczewie. Mecze bedą rozgrywane w hali ZS w Parczewie przy ul. Wojska Polskiego 1w każde soboty i czasami w niedziele  godz.14.00-20.00.

W imprezie w tym sezonie  wystartuje 9 zespołów z terenu miasta i gminy oraz powiatu parczewskiego. Celem rozgrywek jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzenia wolnego czasu oraz integracja młodzieży i osób dorosłych poprzez sport. Rozgrywki potrwają do  końca lutego 2020 roku. Patronem medialnym imprezy będzie Wspólnota Parczewska. Więcej informacji będzie można zdobyć na stronie internetowej www.futsal.stones91.pl

W sezonie 2019/2020 rywalizować będzie 9 zespołów w 2 rundach rozgrywkowych. Następnie zespoły zostaną podzielone na 2 grupy 1-4 i 5-9 w których rozegrają dodatkowe mecze każdy z kazym o miejsca końcowe w lidze.Uczestnictwo w lidze zgłosiły nastepujace zespoły:  Black Hors Parczew, LKS Agrotex Milanów,  MKS Victoria Junior Parczew, PMN Agro Gęś, FC Lubartów, Street Team Parczew, Stones91 Parczew,MKS Victoria Parczew seniorzy, Dąb II Dębowa Kłoda.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.