Relacja z imprez wakacyjnych organizowanych na mosirze

Wakacje na MOSiRZE 2014

            Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie tradycyjnie co roku zabezpiecza czas wolny w okresie Wakacji Letnich w Parczewie, w tym roku z przygotowanej oferty sportowo-rekreacyjnej skorzystało ponad 140 osób. Imprezy w różnej formie odbywały się na obiekcie MOSiR-u,  Głównym celem programu był aktywny wypoczynek poprzez sport i zagospodarowanie wolnego czasu dzieciom i młodzieży, która pozostała na wakacjach w Parczewie.

Imprezy cieszyły się sporym zainteresowaniem i dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń i fajnej zabawy. W tegorocznym programie wakacyjnym znalazły się takie imprezy jak: mini turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych pod hasłem” Mini Mistrzostwa Swiata w Piłce Nożnej Brazylia-Parczew 2014”, Otwarty turniej tenisa stołowego dla chętnych w 2 kategoriach wiekowych szkół podstawowych i gimnazjum, mini turniej 3-siatkarskich w 2 kategoriach wiekowych, turniej tenisa ziemnego dla chętnych, turniej piłki nożnej na piasku w dwóch kategoriach wiekowych zespołów 3-osobowych, letni turniej koszykówki, rekreacyjny turniej ringo dla dzieci i młodzieży, wielobój sprawnościowy dla dzieci i młodzieży. W okresie wakacji bezpłatnie udostępniane są boiska do gier drużynowych, korty tenisowe, tenis stołowy, bilard oraz sprzęt do gier i zabaw.

 FESTYN

SPORTOWO-REKREACYJNY  DNI PARCZEWA

 

 

                                     Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie przeprowadził na festynie, zorganizowanym w ramach Dni Parczewa blok konkurencji o charakterze sportowo-rekreacyjnym dla mieszkańców naszego miasta. Zawody dostarczyły kibicom oraz startującym uczestnikom wielu atrakcji oraz wspaniałej zabawy. W różnego rodzaju grach, zabawach oraz konkursach wystartowało ponad 150 osób. Odbyły się między innymi konkurencje dla najmłodszych takie jak: rzuty lotkami do tarczy, strzały piłką do małej bramki, rzuty piłeczkami do celu rzuty kółkami do celu, przedmuchiwanie piłeczki tenisowej na stole, konkurencje rodzinne: sztafeta na drewnianych klockach, mini golf rodzinny w duecie, mistrz patelni oraz konkurencje dla dorosłych takie jak: rzut oponą samochodową na odległość, rzut gumowcem do celu, rzut kartoflami do wiadra z wodą. Dla najlepszych organizatorzy ufundowali nagrody i upominki rzeczowe.

 

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach

Konkurencje dla dzieci i młodzieży:

  1. Przedmuchiwanie piłeczki tenisowej na stole- Skowronek Patryk
  2. Rzuty lotkami : Romaniuk Bartłomiej
  3. Wielobój rzutowy piłkami i kółkami- Szkudlarek Jola
  4. Strzały piłką do małej bramki: Olek Bartłomiej

 

Konkurencje rodzinne:

1.Wyścigi na drewnianych klockach –Olek Bartłomiej, Skowronek Patryk

2. Mini golf rodzinny w duecie – Chwedoruk Piotr- Matejczuk Szymon

3. Mistrz patelni - Rodzina Polaków

 

Konkurencje dla dorosłych:

  1. Rzut oponą: Łotys Krystian
  1. Rzut gumowcem do celu –Zalewski Artur
  1. Rzut kartoflami do wiadra – Lichtarski Jakub