Turniej Tenisa Ziemnego w Parczewie Wyniki Końcowe

tenis ziemny

Relacja

Z Otwartego Indywidualnego Turnieju Tenisa Ziemnego 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował w dniu 12 września 2020 na kortach MOSiR   Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego MOSiR CUP 2020 w kategorii otwartej. Rywalizacja toczyła się przy pięknej słonecznej pogodzie do późnych godzin popołudniowych. Zawodnicy zostali rozlosowani do 2 grup w których toczyły się mecze eliminacyjne.

Do półfinałów z każdej grupy wychodziło po 2 najlepszych zawodników. Grupę A niebieską wygrał Jarosław Makaruk z Sulejówka, drugie premiowane miejsce zajął Damian Dąbrowski z Parczewa. W grupie B czerwonej najlepiej zaprezentował się Kamil Pawłowski z Międzyrzeca Podl. przed   Janem   Próchniewiczem z Radzynia Podl. W pierwszym   półfinale Makaruk   pokonał Próchniewicza . Drugi półfinał zakończył się zwycięstwem Kamila Pawłowskiego. W meczu o 3 miejsce Damian Dąbrowski z Parczewa pokonał w 2 setach Jana Próchniewicza z Radzynia Podl. W finale imprezy spotkali się ubiegłoroczni finaliści Kamil Pawłowski z Międzyrzeca Podl. wygrał z Jarosławm Makarukiem z Sulejówka w setach 2:0   6:3, 6:3. Najlepszych 4 zawodników zostało nagrodzonych pięknymi pamiątkowymi Pucharami ufundowanymi przez organizatorów imprezy.

Finały

Mecz o miejesce III -_IV  Miejsce                                                                                Dąbrowski Damian Parczew – Próchniewicz Jan  Radzyń Podlaski   6:2 6:2